Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Termodruka

Termodruka ir tehnoloģija, ko iesakām izmantot apdrukai no 1 līdz 3 krāsām. Lieliski piemērota tekstu uzdrukai, vienkāršiem logo, simboliem un vektorgrafikā veidotiem drukas elementiem. Druka tiek veidota, no speciāla materiāla izgriežot (ploterējot) elementus, un ar karstuma presi tos piekausējot audumam.

Piedāvājam visus termodrukas veidus:

- standarta termodruka ar gludu virsmu;
- samta termodruka;
- atstarojošā termodruka;
- tumsā spīdošā termodruka;
- gliteru mirdzošā termodruka.

Interesanti vizuālie efekti panākami, kombinējot dažādas termodrukas tehnoloģijas kā piemēram šajā attēlā - sirds sarkanbaltsarkanais pildījums veidots no klasiskās termoplēves ar gludu virsmu, bet melnās kontūras un burti piekombinēti no samta termo apdrukas, kas piešķir uzdrukai tekstūru.

Piemērota

Tekstu, simbolu un vienkāršu logo drukai kā mazos, tā lielākos apjomos. Iesakām izvēlēties termodruku gadījumos, kad vēlamā uzdruka paredzēta ne vairāk kā 3 krāsās. Krāsas vienmēr būs spilgtas un košas un cauri uzdrukātajiem elementiem nebūs redzama auduma šķiedra. Iespējas: Termodrukas iespējas ir plašas pieejamo materiālu krāsu un faktūras daudzveidības dēļ – gluda druka, samta druka, mirdzoša druka, u.tml.

 

Iespējas

Iespējams kombinēt dažādus termodrukas veidus. Druka izmantojama arī lielu laukumu apdrukai – auduma aizskariem, žalūzijām, karogiem, u.tml. Šī tehnoloģija lielākoties tiek izmantota dažādu promo un prezentreklāmas preču apdrukā – jakas, lietussargi, somas, sporta formas, u.c. Plašo preču piedāvājumu skatīt šeit.

 

Ierobežojumi

Lai arī termodrukas pieejamo krāsu izvēle ir liela, to nav iespējams pielāgot pēc pantoņa numura, kā arī nav iespējams nodrukāt pārāk smalkas līnijas, detaļas un krāsu pārejas. Minimālais burtu augstums teksta uzdrukai ir vismaz 4 mm. Ja nepieciešama detalizēta pilnkrāsu dizaina uzdruka, iesakām iepazīties ar tiešās digitālās drukas īpašībām.

Noturība

Tā kā izmantojam pārbaudītus, augstas kvalitātes materiālus, pareizi kopjot apģērbu, mazgājot to 30 grādos un izgriežot apģērbu uz otru pusi, drukas noturība ir ļoti laba, druka nebalē un neplīst.

Piemēri

 Akcijas promo kreklu aodruka termodrukas tehnoloģijā.

Sporta formu apdruka termodrukas tehnoloģijā.

Termodruka, kas spīd neona gaismā.

Aizvērt