Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Sublimācija

Sublimācija ir drukas tehnoloģija, kas piemērota poliestera, kā arī speciālu sublimācijas priekšmetu apdrukai. Šajā drukas tehnoloģijā piedāvājam jums izgatavot kreklus, kas ir apdrukāti no visām pusēm. Sākotnēji tiek nodrukāts audums uz piegrieztnes un tikai pēc tam apģērbs tiek sašūts.

Piemērota

Apģērbu izgatavošanai, T-krekliem, kurus nepieciešams apdrukāt visapkārt kreklam, t.sk. uz piedurknēm, vīlēm, apkaklītes. Sublimācijas tehnoloģijā druka ir iesūkusies auduma šķiedrās un nav jūtams tās reljefs. Vēl sublimācijas tehnoloģija veiksmīgi tiek izmantota krūzīšu un citu keramikas izstrādājumu apdrukai. 

Iespējas

Šajā tehnoloģijā iespējams apdrukāt apģērbu no vienas vīles līdz otrai. Krāsu skaitam, krāsu pārejām, spilgtumam, ēnām un detaļām nav ierobežojuma.

Ierobežojumi

Kreklu izgatavošanas cena ir salīdzinoši augstāka, jo produkts tiek gatavots no nulles. Šo tehnloģiju iesakām izvēlēties sākot no 30-50 vienībām. Nav iespējams izvēlēties citus audumu veidus, jo sublimācijas tehnoloģijā var apdrukāt tikai poliestera audumu.

Noturība

krāsu noturība ir izcila, pareizi kopjot apģērbu, krāsas nevar izmazgāties vai izbalēt.

Aizvērt