Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Sietspiede

Sietspiede ir drukas tehnoloģija, kas ir perfekti piemērota jebkura veida tekstila apdrukai lielos apjomos. Visbiežāk lietota 1-3 krāsu apdrukā, bet iespējams drukāt dizainus, kas satur līdz pat 12 krāsām. Piedāvājam gan tiešo sietspiedes druku, gan sietspiedes transfērus 100, 1000, 10 000 vienībās un vairāk.

Piemērota

Logo, tekstu un dizainu drukai lielās tirāžās visās iespējamajās krāsu kombinācijās. Sietspiedes tehnoloģijā nepieciešamo krāsu iespējams piemeklēt pēc pantoņa numura.

Iespējas

Sietspiedes tehnoloģijā iespējams nodrukāt visas iespējamās krāsas, t.sk. arī zelta un sudraba krāsas, vidēji smalkas detaļas, uzskatāmas pārejas rastra grafikā.

Piedāvājam uzdrukai izvēlēties dažādus krāsu klājumu veidus:
- standarta druka;
- bieza reljefa druka;
- atstarojošā druka, u.c.

Ierobežojumi

Nav iespējams nodrukāt sarežģītas krāsu pārejas, īpaši smalkas detaļas, pilnkrāsu kombinācijas. Šajā tehnoloģijā parasti tiek drukāti logo un dizaini pēc konkrētiem pantoņiem vai sarežģīti pilnkrāsu dizaini ļoti lielās tirāžās. Sietspiedes tehnoloģiju iesakām izvēlēties, ja apdrukājamo vienību skaits ir vismaz 30-50 vienības. Nav iespējams drukāt pāri vīlēm, pogām, rāvējslēdzējiem. Šajā gadījumā lieliska alternatīva ir Tiešā digitālā pilnkrāsu druka.

Noturība

Pareizi kopjot apģērbu, mazgājot 30 grādos un izgriežot apģērbu uz otru pusi, drukas noturība ir izcila, druka nebalē un neplīst.

Aizvērt