Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Izšūšana

Izšūšana ir tehnoloģija, kas paredzēta mīksto tekstilu, cepuru un ādas personalizācijai. Diegu krāsas iespējams maksimāli pieskaņot uzņēmuma stilam un prasībām. Iespējams izšūt gan gatavus apģērbus un aksesuārus, gan piegrieztnes.

Piemērota

Apģērbu, sagatavju un aksesuāru personalizācijai. Iespējams izšuvumu veikt uzreiz uz preces vai auduma, kā arī sagatavot uzšuvi emblēmas veidā.

Iespējas

Izšūšanas tehnoloģiju lielākoties izmanto pasūtījumos, kas paredzēti 1-4 krāsās. Īpaši piemērota flīsa jaku, cepuru, kapučjaku, frotē dvieļu, spilvenu, halātu un citu biezāku tekstila izstrādājumu personalizācijai. Pieejami visu krāsu diegi, t.sk. zelta un sudraba. Audumu iespējas nav ierobežotas.

Ierobežojumi

Nav iespējams izšūt dizainus, kuros paredzētas vairāk kā 8 krāsas. Tekstu izšūšanai minimālais burtu augstums ir 5 mm, nav iespējams izšūt neilonu, lietussargus un lietus jakas. Citas tekstila preces jāizvērtē ņemot vērā specifikāciju.

Noturība

izšuvumu noturība ir ļoti laba. Ja spilgtas krāsas izšuvumi veikti uz gaišiem audumiem, nav vēlams apģērbu mazgāt vairāk kā 30 grādos, lai krāsa nenoplok. Ja visi norādījumi tiek ievēroti, noturība ir teicama.

Aizvērt