Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Digitālā pilnkrāsu druka

Digitālā pilnkrāsu druka ir viena no progresīvākajām metodēm tekstila pilnkrāsu apdrukā, kas piemērota kā mazām tā lielām tirāžām. Atšķirībā no sietspiedes tehnoloģijas, sarežģītu pilnkrāsu dizainu par konkurētspējīgu cenu iespējams nodrukāt arī 1 eksemplārā. Šobrīd esam vienīgais uzņēmums Baltijas valstīs, kas saviem klientiem piedāvā tiešo digitālo pilnkrāsu druku. Šī tehnoloģija piemērota visu veidu tekstila apdrukai. Iespējams drukāt kā uz gataviem apģērbiem, tā arī uz piegrieztnēm un sagatavēm. Krāsas, kas ražotas uz ūdens bāzes, tiek klātas “tieši uz auduma”, tādējādi radot sajūtu, ka apdruka burtiski ieēdas auduma šķiedrās. Faili apdrukai tiek sagatavoti pēc CMYK principa.

Piemērota

Pilnkrāsu dizainu un fotogrāfiju drukai, kā arī gadījumos, ja druku vēlas “mīkstu” - nokrāsotas auduma šķiedras. Druka iespējama sākot no 1 vienības līdz 10 000 vienībām un vairāk.

Iespējas

Tiešā digitālā druka sniedz iespēju nodrukāt pilnkrāsu vai melnbaltas fotogrāfijas, košus, daudzkrāsainus dizainus ar smalkām detaļām un krāsu pārejām bez fona. Lielākais iespējamais apdrukas laukums ir 35x45 cm (lielāks kā A3). Vislabāk druka klājas uz kokvilnas auduma ar nelielu elastāna piejaukumu, likras, balta poliestera, bet iespējams drukāt arī uz tādiem auduma veidiem kā zīds, lins, džinss, bieza kokvilna, u.tml. Jo blīvāks un viendabīgāks būs audums, jo labāka būs druka. Skeptiķiem sakām - Jā, beidzot ir iespējams drukāt arī uz melna auduma - lai nodrošinātu krāsu spilgtumu, vispirms tumšais audums tiek noklāts ar baltas krāsas slāni, kam pāri tiek drukāts krāsainais slānis. Tiešās digitālās drukas tehnoloģija sniedz nebijušu iespēju dizainu drukāt pāri pogām, vīlēm, rāvējslēdzējiem. Uz baltiem apģērbiem drukas slānim nav reljefa – druka tiek klāta tikai vienā slānī un ieēdas auduma šķiedrās.

Ierobežojumi

Jāņem vērā, ka dizains, kas tiek drukāts uz tekstila, neizskatīsies tieši tā pat kā tas izskatītos uz papīra. Katram audumam ir sava faktūra, reljefs un krāsa, kas ietekmēs drukas izskatu. Tīrās krāsas (balta, sarkana, zila u.c.) lielos laukumos nebūs tik spilgtas un viendabīgas, kā, piemēram, termodrukas vai sietspiedes tehnoloģijā. Tomēr drukas efekts būs daudz "mīkstāks". Šajā tehnoloģijā nav iespējams nodrukāt sudraba vai zelta krāsas. Vienīgais audums, kuru nebūs iespējams apdrukāt tiešajā digitālajā drukā ir tumšs poliesters. Jā, un vēl, protams, karstumā kūstošie, sintētiskie audumi, kas neizturētu apdrukas krāsas žāvēšanas procesu 380 grādu karstumā.

Noturība

Pareizi kopjot apģērbu - mazgājot to 30 grādos un izgriežot uz otru pusi, tumšu apģērbu apdrukas noturība ir teicama, druka neplīst un nebalē, tā kalpos vairākus gadus. Savukārt, apdrukājot baltus apģērbus, jāņem vērā, ka, intensīvi lietojot un mazgājot apģērbu, druka ar laiku balē. Apģērba kopšanā nedrīkst izmantot balinošos līdzekļus, kā arī nav ieteicams apģērbu žāvēt automātiskajā žāvētājā.

Piemēri

Lūk daži lieliski piemēri kādus rezultāus var panākt, izmantojot tiešo digitālo pilnkrāsu druku.

Vairāk darbus skatiet mūsu galerijās!

Aizvērt