Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Zīmē un pelni

Tev ir talants? Māki zīmēt un ir idejas stilīgai kreklu apdrukai? Piesakies par Uzvelckreklu.lv dizaineri! Atsūti mums foršākos darbus un pieteikumu. Labākajiem piedāvāsim iespēju izveidot savu kreklu veikalu un pelnīt autoratlīdzību.

SADARBĪBAS MODELIS

Mēs slēdzam līgumu par autoratlīdzību, kurā vienojamies par summu, kuru Tu saņem ikreiz, kad nopirkts kāds apdrukas produkts ar Tevis zīmēto dizainu. Autoratlīdzības apjoms ir neierobežots - atlīdzību saņemsi tik ilgi, kamēr dizains tiks tirgots Uzvelckreklu.lv. Atlīdzību varēsi izņemt gan skaidrā naudā, gan iepērkoties Uzvelckreklu.lv veikalā par draudzīgajām dizaineru cenām.

SEKO LĪDZI IENĀKUMIEM

Uzvelckreklu.lv tiks izveidots tavs dizainera profils, kuraa redzēsi savus dizainus, varēsi sekot līdzi pirkumu statistikai un ienaakumiem. Kā arī caur savu profilu jebkurā brīdī varēsi pieteikt autoratlīdzības izmaksu uz līgumā norādīto norēķinu kontu.

Tavā profilā uzskaitīsies pirkumi visos  mūsu t-kreklu veikalos:
www.uzvelckreklu.lv
www.maika.lv
www.printthefeeling.com
www.printthefeeling.lt

KAS JĀDARA?

Lai ļautu mums izvērtēt tavu kandidatūru, nosūti pieteikumu brīvā formā uz dizains@uzvelckreklu.lv, kam klāt pievieno 4-6 kreklu vai citu apdrukas produktu dizainu skices. Ja esi izveidojis savu portfolio, norādi saiti arī uz to. Kad būsim iepazinušies ar tavu pieteikumu, sazināsimies un, pozitīvas atbildes gadījumā, sāksim darbu pie Tava profila izveides! :)

KVALITĀTE UN TEMATIKA

Lai kļūtu par Uzvelckreklu.lv dizaineri, nepietiks vien ar labām idejām, ir svarīgi, lai dizains būtu arī kvalitatīvi un precīzi nostrādāts un atbilstu vispārpieņemtiem tematikas standartiem - aiz strīpas paliks tie dizaini, kas neatbildīs ētikas un Latvijas valsts likumdošanas normām.

CITU DIZAINERU VIEDOKĻI


briic.lv:
 "Ja neskaita visu pašsaprotamo - jauka iespēja, ka mani zīmējumi parādās ne tikai virtuāli, bet arī cilvēki tos nopērk un nēsā uz krekliem. Vēl sadarbībā ar Uzvelckreklu.lv, man patīk neformālā un draudzīgā attieksme. Kā arī, man personīgi, krekli ir papildu neirūsēšana dizaina izveidē, nevis tikai zīmešanā uz papīra ;) piemēram, ja Uzvelckreklu.lv atsūta mājienu "sen nav saņemts dizainiņš... tā kā varētu uzzīmēt kaut ko jaunu", tad atkal ierastais slinkums tiek pārtraukts un jāsaņemas :D"

freakart.lv: "Nu ko lai saka? Forša komanda, superīga attieksme un visam pa virsu es arī tieku pie kāda jauna krekla. Nemaz nerunājot par to kaifu, kurš rodas kad kāds arī iegādājas tavu kreklu. Un kopumā ir kruta būt tādas kā kopīgas komūnas dalībniekam, pa laikam apskatot ko citi jaunu ielikuši, kurš šobrīd ir topā un tas daudzreiz arī izdzenā manu slinkumu un liek pieķerties jauniem nedarbiem. Te ir forši!"

Aizvērt