Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

DĀVANAS VEDĒJIEM

09.07.2012

Kāzas nav iedomājamas arī bez vedējtēva un vedējmātes, kuriem pateikties par viņu tik sirsnīgu palīdzību un jautrību pasākumā var ar personisku suvenīru par piemiņu.

Kāzas nav iedomājamas arī bez vedējtēva un vedējmātes, kuriem pateikties par viņu tik sirsnīgu palīdzību un jautrību pasākumā var ar personisku suvenīru par piemiņu.

“Elegantākais Sa-vedējs” un “Burvīgākā Sa-vedēja” krekliņi būs labākais nākamās dienas tērps centīgajiem vedējiem. Krekliņu komplekta cena sākot no Ls 23,60 (Cena var mainīties atkarībā no krekla modeļa un krāsas). Pasūtīt savedēja kreklu var ŠEIT . Pasūtīt savedējas kreklu var ŠEIT .

Vedējiem var dāvināt arī citus suvenīrus un preces no mūsu lielā preču kataloga ar personalizētajiem novēlējumiem un pateicībām, ko vari veidot saviem spēkiem online darbnīcā. Lai radītu neatkārtojamu dāvanu, Tev būs nepieciešams tikai mazliet izdomas, jo ar realizāciju mēs palīdzēsim. Izveidot dāvanu var ŠEIT !

  •   Atrodiet senu mīļu fotogrāfiju. Lai ielādētu attēlu Uzvelckreklu.lv online darbnīcā, ieskanē vai pārfotogrāfē to. Ja Tev nav šādu tehnisko iespēju, liec foto savā somā un nāc pie mums.

  • Tā kā ir liela iespēja, ka Jūsu dāvāta krūze kļūs par neatņemamu vedēja vai vedējas brokastu rituāla sastāvdaļu, izmanto iespēju viņu uzmundrināt ik dienas – uzdrukā iedvesmojošu novēlējumu vai pateicības vārdus.

  • Apdrukājiet krūzīti ar dziesmas vārdiem vai dzeju, vislabāk pašsacerētu.

  • Uzdāviniet “PALDIES” krūzi, uz kuras saraksti visu, par ko abi vēlaties viņiem teikt paldies. Atcerieties, ka online darbnīcā vari mainīt teksta krāsu, izmēru un fontus.

Vēl vairāk ideju kāzu dāvanām jaunlaulātajiem meklējiet mūsu KATALOGĀ .

Aizvērt