Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Kāzu dāvanas

09.07.2012

Nākam palīgā ar idejām kāzu dāvanām, kas ir par draudzīgām cenām, ļoti sirsnīgas un personīgas

Līdz ar saulainajām vasaras dienām atnāk arī skaistais kāzu laiks. Gatavojoties šim brinišķīgajam pasākumam ir jāpadomā par tik daudzām lietā, sākot ar ielūgumiem, beidzot ar dāvanām. 

UzvelcKreklu.lv , iespējams foršākā online dāvanu un apdrukas darbnīca Latvijā, arī šoreiz nāk palīgā ar lieliskām idejām kāzu dāvanām , kas ir gan par draudzīgām cenām, gan ļoti sirsnīgas un personīgas. Pat ja tu izvēlies tradicionāli dāvināt naudu, to vari papildināt ar nelielu personisku dāvanu, kas paliks jaunlaulātajiem par atmiņu. 

Jebkuras kāzas sākas ar ielūgumu – padari to īpaši personīgu un oriģinālu, to pasniedzot tuvākajiem puzzles veidā, vai drukātu uz magnētiem, ko var piestiprināt pie ledusskapja, lai svarīgs datums neaizmirstās. Personisku ielūgumu padarīs jūsu mīļākā fotogrāfija, kuru vari ielādēt darbnīcā un pievienot tai ielūguma tekstu.
A4 Puzzle cena: Ls 7,90. Pasūtīt to vari ŠEIT .
Magnētu komplekta (5 gab.) cena: Ls 8,90. Pasūtīt to vari ŠEIT .

Spilvendrānu komplekts. Lieliska kāzu dāvana. Jaunā ģimene, kuras savienība ir noslēgta debesīs. ;) Laba humora sajūta palīdzēs ar smaidu pārvarēt arī grūtos momentus, un šāds spilvendrānu komplekts būs gan noderīgs sadzīvē, gan liks pasmaidīt un atcerēties jaukos brīžus. Komplekta cena: Ls 17,60. Pasūti ŠEIT .

 

Romantiskās krūzītes. Otrās dienas rīts jaunajai ģimenei var sākties ar rīta kafiju vai tēju no Mr. un Mrs. krūzītēm, kas arī katru nākamo rītu atgādinās par viņu tik īpašo dienu. Krūzītes otrajā pusē var uzrakstīt personīgu un sirsnīgu novēlējumu no sevis vai izmantot tās kā oriģinālu iepakojumu naudas dāvanai. Komentārā tikai norādi pāra uzvārdu, kas jādrukā uz krūzītes.

Sirds krūzīšu komplekta cena: Ls 15,80. Pasūti ŠEIT . “Es tevi mīlu” krūzīti pasūti ŠEIT

Priekšauts. Laimīgās ģimenes receptes noslēpumu jaunlaulātajiem var nodot šajā jautājumā jau pieredzējusi ģimene. Katram pārim sastāvdaļas var būt atšķirīgas, tāpēc droši vari papildināt sastāvdaļu sarakstu. Lina priekšauta cena: Ls 12,80. Pasūti ŠEIT .

Pulkstenis. “Nekas nav tik vērtīgs, kā laiks, kas pavadīts kopā” - Pulkstenis ar pāra kopīgo vai kāzu bildi atgādinās par to cik svarīgs ir laiks, ko pavadām kopā, un kalpos kā foto rāmis. Ļoti labi noderēs kā dāvana pārim kāzu gada dienā. Cena: Ls 10,50. Pasūti ŠEIT.

 

Dvieļu pakaramais. Kopā ar dvieļu komplektu, kas personalizēts ar iniciāļiem, var uzdāvināt arī personalizētus vannas istabas aksesuārus. Flīzītes var izrotāt ar kopīgajām fotogrāfijām, bet vārda iniciāļi palīdzēs noteikt robežas. :) Cena: Ls 19,90. Pasūti ŠEIT .

Apakšveļas komplekts. Personalizēts apakšveļas komplekts ar iniciāļiem ļoti noderēs pirmajā kāzu naktī un ilgu laiku vēl atgādinās par šo lielisko notikumu, nevienam nemanot ;) Komplekta cena: Ls 25,60. Sieviešu biksītes pasūti ŠEIT . Vīriešu bokseršortus pasūti ŠEIT .

Mēdusmēneša čības. Ja pāris dodas mēdusmēnesī viņiem noteikti noderēs pludmales čības, kas var noformēt ar skaistu fotogrāfiju no kāda viņu kopīgā ceļojuma, iniciāļiem un īpašās dienas datumu. Čību komplekts diviem: Ls 18,40. Pasūti ŠEIT .


Aizvērt