Iepirkumu spainis

0.00 €

Pirkt!

0.00 Ls

Mīļākā dāvana pasaulē 10 minūtēs! (pamācība)

01.11.2011

Mēs tev parādīsim, kā uztaisīt pašu sirsnīgāko un mīļāko dāvanu pasaulē – krūzīti ar bērna rociņu nospiedumiem. 

Galvenajās lomās: Ričards un viņa mamma Olga.
Nepieciešamās sastāvdaļas:

- bērns (vismaz 1 gab.);
- digitālais fotoaparāts (1 gab.);
- guaša vai pirkstiņkrāsas (daudzums – pēc izvēles);
- balta papīra lapa (5 gab., jo pēc pirmās reizes bērnam process iepatiksies);
- 10 minūtes laika;
- iedvesma un labs garastāvoklis.

Uzlokam piedurknes un no visām sastāvdaļām paņemam bērnu un guaša krāsas, ļaujam mazajam izvēlēties krāsu un uzmanīgi ar otu noklājam bērna rociņu izvēlētajā tonī.

Tiklīdz abas plaukstas nokrāsotas, prieks un azarts garantēts. Tālāk ņemam papīra lapu un palīdzam mazajam rociņas novietot uz lapas, lai izveidotu nospiedumus. Kad tas izdarīts, vēlams uzreiz krāsu nomazgāt, lai roku nospiedumi “neizdaiļo” arī tapetes, kaķi un paša džemperi.

Tālāk novietojam bērnu pāris metru attālumā no mākslas darba, lai mazinātu krāsas izsmērēšanās iespējamību, un, izmantojot digitālo foto kameru, nofotogrāfējam balto lapu ar roku nospiedumiem centrā.

Kad pāris kadri nobildēti, sēžamies pie datora un ielādējam tajā bildes. Kad tas paveikts, sadaļā APDRUKAS PRODUKTI izvēlamies krūzīti, kura visvairāk patīk, spiežam uz krūzītes un tālāk PERSONALIZĒT! Tālāk apdrukas konstruktorā ar pogām + TEKSTS un + BILDE pievienojam attēlus un uzrakstus!

Par to, ka bildei būs fons, vai sānos redzama kāda galda mala, vari nesatraukties – mēs bildi apstrādāsim tā, lai uz krūzītes tiktu uzdrukāts tikai pats nospiedums. Klāt vari pierakstīt jaukus tekstiņus un veltījumus dāvanu saņēmējiem, piemēram: “Mīļākais tētis pasaulē”, “Foršākā krustmāte”, “Ričarda omas mīļākā krūze” u.c

Kad pasūtījums noformēts, izvēlies piegādi vai atzīmē, ka krūzītei pakaļ atnāksi pati / pats.

Dāvana būs gatava pasniegšanai jau pēc 2-3 dienām, un tētis, omīte, vectēvs, krustmāte vai kāds cits, varēs priecāties par savu jauno, mīļāko krūzi un katru rītu, dzerot no tās kafiju vai tēju.

Mums vienmēr prieks censties izveidot jūsu pasūtītās dāvanas pēc iespējas skaistākas, tādēļ, ja vēlies padomu vai nepieciešama palīdzība pasūtījuma noformēšanā, gaidīsim zvanu vai e-pasta vēstuli. Gatavojot dāvanas, mēs darām savu sirds darbu!

 

Starpcitu, rociņnospiedumus vari pasūtīt arī uz krekla, priekšauta vai kaklasaites!

IZVĒLĒTIES KRŪZĪTI  ŠEIT!Aizvērt